VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Don Chichote de la Sranda

Patronem tohoto webu
je španělský šlechtic,
rytíř, Don Chichote
de la Sranda


Zóna vyššího harašení

Četli jste již
Bezpečnostní a další informace?Don Chichote de la Sranda mi sám ve snu nabídl, že by byl vhodný patron tohoto webu, stejně jako permoníček Amiant dělá patrona části pro děti a mládež. Oba šlechetní tvorové mi svým ohromným majetkem dávají neochvějnou jistotu, že tento netradiční web bude naprosto nezávislým na světských penězích .

Vzhledem k tomu, že kdo má hodně, chce ještě více, tak sponzorské dary ale přijímáme i nadále .

Na první pohled možná rytíř Don Chichote de la Sranda své okolí nijak nezaujme, ale chyba lávky. Na jednom starém pergamenu jsem se o něm dočetl ledacos zajímavého, třeba to, že pocházel z dělnické rodiny, pak nějaký čas žil v malém Království na severu Čech, potom se ovšem jeho stopa v mé paměti vytrácí...

Ten pergamen mi totiž sežraly myši, takže případné další detaily budu muset postupně lovit jen ze své paměti, případně se spoléhat na telepaticky získané informace od ducha tohoto chrabrého rytíře, slavícího své narozeniny každý první den v dubnu.

Vzpomínám ještě i na zmínku o nějakém jeho brnění, ovšem na jediné fotografii, která mi zbyla, kde sedí na svém věrném mezku, žádné brnění ale není vidět, takže mohlo jít třeba jen o brnění v některé části šlechticova těla, a to právě z dlouhého sezení na hřbetě toho mezka .

Byl to prý dobrý přítel Ferdinanda Kindermanna (1740-1801), rodáka z téhož Království, který působil ve školství, kde prosazoval povinnou školní docházku i na venkově.

Za své zásluhy o školskou reformu, jíž ho pověřila Marie Terezie, byl povýšen do šlechtického stavu s titulem rytíř von Schulstein (něco jako "rytíř z kamenné školy") a Josef II. ho jmenoval litoměřickým biskupem. Děti, které od té doby ovšem musí povinně chodit do školy, mu za to udělily titul zcela jiný, který zde ale nemohu napsat...

Nerozlučného společníka a kamaráda současně mu prý dělá malá opička, jejíž neočekávané a nepředvídatelné nápady a kousky jim oběma připraví nejednu vtipnou a humornou situaci.

Tak nějak to tam myslím na tom pergamenu psalo. Ne, počkejte, psalo tam, že má skoro neustále malou "opičku", už si na to nyní vzpomínám docela přesně...


Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.