VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Informace o politicích a jejich světě


Volné pokračování cyklu VIP informace pro dospělé, aneb spokojený život

Bezpečnostní a další důležité informace o webu


Kocour, jako kandidát na prezidenta

Moc tomu nerozumím, politický vývoj sleduji jen zběžně, ale všimnul jsem si, že politici se dají zhruba rozdělit na dvě části: levice a pravice.

Všichni z levice dobře vědí (a tam prý jsou machři, kteří všemu rozumí), že celá pravice je nekompetentní a ničemu nerozumí...

... a také všichni z pravice vědí (a tam prý jsou rovněž jen samí machři, kteří všemu rozumí), že celá levice je nekompetentní a ničemu nerozumí...

Tak to je ale dost divné, mně pak totiž jednoduchou dedukcí vychází, že... nojo, no, to snad ani nemohu napsat ... no, víte co, já raději napíši, že politice moc nerozumím.


Kdyby ale byla ta přímá volba prezidenta, tak abych nebyl jen za šťourala, který stále jen žbrblá, tak zde nahoře představuji, kdo by byl vhodný jako kandidát na prezidenta v tom našem Kocourkově.

Tichý, skromnný, nenáročný, seriozního vzhledu, přitom hravý, který se ale jen tak "opít rohlíkem" nedá... (on totiž suchý rohlík nežere ) a věřím, že najde i ty rozkradené miliardy, protože tuhle, ten kluk ušatá, úplně lehce vyčmuchal, kde mám schovanou svačinu.

Spící důchodce na kamenné lavičce

Ty peníze ovšem nikdo neukradl z anonymní "státní kasy", ale okradeni byli důchodci, opuštěné děti v různých ústavech a zařízeních, atd., kteří při každých škrtech jsou vždy první na ráně, protože se neumějí nijak výrazně bránit, takže je také jasné, jaká "odměna" každého takového "zloděje" čeká.


Nikoho ale neodsuzuji, ani nesoudím, ani mu nic zlého nepřeji, to si řídí sám Vesmír, na základě jimi vyslaných myšlenek: kdo obhajuje a prosazuje blbosti a upřímně jim věří, k tomu bude osud milosrdný, kdo cokoliv činí s nějakými postranními, většinou hlavně zištnými úmysly, ten bude "Vesmírem" samozřejmě také "bohatě odměněn".

Tak to na světě chodí: každý svého štěstí strůjce a za vše, co někdo něco někde sebere neprávem, časem "nějak" zaplatí, ať tomu věří, nebo ne. Boží mlýny melou sice pomalu, ale jistě. Oni stačí myšlenky pár lidí, co takovým "zlodějům" za tu neutěšenou situaci na oplátku popřejí a mohly by se dít věci vskutku nebývalé...

Pak by bylo i postávání na dešti na různých manifestacích zbytečné, stačilo by sjednotit myšlenky pár čestných a bezúhonných občanů, kteří nikdy nic špatného neudělali, kteří, i když měli příležitost, nikdy nic neukradli, kteří nikdy nikoho nepomlouvali (atd.) a daly by se docílit úžasné věci...

Patříte mezi takové? Znáte někoho takového, kdo smí, má a může po druhých házet kamenem? Já si někdy nejsem moc jistý ani sám se sebou, a to se snažím hodně být čestný a poctivý, takže pokud se žádný takový "neposkvrněný" jedinec nenajde, tak holt se ani na tom systému nic nezmění a nějaké protesty jsou tím pádem stejně na starou belu.

Chovejte se sami správně a pak Vám postačí jen sjednotit myšlenky v jeden soustředěný paprsek v konkrétní cíl... Starejte se nejdříve o sebe, o Váš klid a pohodu, o Váš duchovní a mravní rozvoj, o Váš bezúhonný život a až to zvládnete u sebe, potom se teprve starejte o ty druhé... Máte již zameteno před svým vlastním prahem?

Také jste si třeba všimli, že když si sundáte boty po jejich celodenním nošení, tak "někomu" hrozně smrdí nohy ?


A měsíce běžely...


Jo, tak "mého" kocoura bohužel 50 000 voličů včas nepodpořilo (získal sice 199 999 podpisů, protože ale tuto cifru "vnitro" vydělilo čtyřmi, protože kočky prý mají čtyři tlapky a výsledek proto neuznalo), tak svoji kandidaturu stáhl...

Devět koček a kocourů z 10 sice takový verdikt považuje za nesprávný, ale kdo by se hádal mňoukal... Vzkazuje Vám ale, že podobný program, jako on, má také Okamura a máte tedy podporovat místo "mého" kocoura Okamuru .

Koukněte na toho odsouzence dole na obrázku, ten určitě říká "Mistře kate, ten co právě zírá na monitor, ten možná napáchal mnohem více zla, než já, kdy na něj přijde řada...?"


Kat a odsouzenec k smrti


Možná by bylo přínosnější ukázat "těm nahoře", že jste lepší, než oni třeba tak, že nějak pomůžete těm, o které se "stát" neumí postarat, místo manifestování v Praze... Co věnovat peníze, utracené za jízdné do Prahy, raději těm, kteří to potřebují? Já rád podporuji toho, kdo je závislý na "státě", protože to mi dává dost dobrý pocit "vyššího osobnostního kreditu".

Jasně, když to jinak nepůjde (já sice nikam mimo město cestovat nemohu, mám policejní zákaz město opouštět, abych své geniální myšlenky nešířil dál , tak budu na té manifestaci alespoň v duchu s Vámi, budu Vám fandit a držet palce.

Šedý vlk v zasněžené krajině

Osobně si sice myslím, že ať je "nahoře" kdokoliv, zcela čestné úmysly má málokdo a je celkem jedno, kdo tam je, což podporuje i ta dedukce o levici a pravici a pak také známé pořekadlo, že Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti a ve vrcholové politice žádný "dobrák" nemá šanci.

Foto: Public domain.


Je "tutovka", že někteří politici mají názory i takové, které jsou pro běžného občana snad i přínosné, ale vždy tam vstupuje také ten fakt, že na úkor životní úrovně, neboli platu toho politika, se to nesmí projevit ...

Všimněte si, že politik, který odejde z politiky a začne pracovat u soustruhu , ten pak už blaho všeho lidu nijak neprosazuje, neboli, každý politik "bojuje", jen když za to je placen, ne z pouhé touhy pomáhat ostatním mít se lépe.

Právě z tohoto důvodu jsem držel palce panu Okamurovi, protože on jediný (pokud se nemýlím), "bojoval" proti různým nešvarům, aniž by za to byl placen, naopak, mohl předpokládat, že si tím udělá spoustu nepřátel dosti vysoko postavených.

Mnoho rozhodnutí dělají politici jen proto, že "protivníci" prosazují přesně opak, aniž by brali v potaz, jakou blbost vlastně prosazují. Hlavně, když je to názor zcela opačný. Všichni voliči to vědí, proto na volby dlabou a volit chodí jen ti, kteří podporují kandidáty, ze kterých jim pak bude kynout nějaký zisk...

Sám mám zkušenost i s tím, že když při své činnosti v "Klubu" někoho občas požádám o pomoc, sdělí mi, že když já spolupracuji s "někým", tak on mi proto nepomůže... A to si přesto takového člověka velmi za tu upřímnost vážím, jiní se pokrytecky často vymlouvají na něco jiného. A tak potom přichází svět Mineralogický klub o básníky sponzory...

Ovšem, zastávám také názory, že bližší košile, než kabát a že ze dvou zel je vždy lepší to menší a navíc, když jdu volit určitou stranu, tak si potom mohu po celé následující volební období do pračky k rodičům přidávat svoje špinavé prádlo a oni mi ho na oplátku vyperou s tím jejich... Nikde to ale neříkejte, aby se u nás nemusely opakovat volby .


Lukáš Konečný, mistr světa v profesionálním boxu

Je vůbec nějaká šance hloupé a arogantní politiky změnit? Mnou navrhovaný kocour to navrhoval udělat tak, že o ten lukrativní post vůdce lidí v příslušném regionu by politici měli "bojovat" zcela stejně, jako to dělají oni v boji o svoje teritorium...


Jak to např. provést, nastíní horní obrázek, kde vlevo je Lukáš Konečný, mistr světa v profesionálním boxu a napravo statečný občan našeho města, který s Mistrem předvádí, jak by si mezi sebou měli řešit spory politici a politické strany. Všimněte si prosím, kdo z nich je v ofenzívě a kdo v defenzívě , jakož i toho, jakou odezvu má "zápas na život či na smrt" u přihlížejících diváků .

Tož páni politici z různých politických stran, máte mezi sebou nějaké spory a nejasnosti? Můžete takhle o nich "diskutovat" a rozdávat přesvědčivé a pádné argumenty dle gusta . Nic to z daní nestojí a ještě při tom bude legrace plný pytel. Jo, rukavice si kupuje každý za své, ne ze státní kasy.

No, nic, uvidíte, že Vás smích brzy přejde, však ona každá legrace má své meze a ono na všechny ty "vypráskaný" časem dojde, dočkejte času, jako husa klasu, to poznal i Husák a nedávno i někteří další...

Že já na Vás, nezbedníci, Okamuru zavolám...Chcete i za této situace prožít klidné stáří?

Znalcům doporučuji odkaz Studie, rozebírající vztah "esoterika versus erotika".

Jen silným jedincům doporučuji "Cesta do hlubin spolupracovníkovy duše".Návrat zpět nahoru, kde je "menu" odkazů.


Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.