VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Nabídka tvorby webu

pro řemeslníky, živnostníky, OSVČ, kluby, spolky...


Bezplatně nabízím šablonu základního webu těm, kteří to neumí, nebo nemají dost peněz na placení profesionála. Jedinou podmínkou je ponechání textového klikatelného odkazu na moje stránky v patičce v přednastavené podobě.

Pokud mi dodáte konkrétní texty, fakta a fotografie (nebo nějaké zajistím sám), tak já Vám za 200 až 500 Kč (dle náročnosti) ten web i udělám cca podle Vašich představ a dám ho na server. Tuto službu ale nedělám pravidelně, pouze příležitostně, po domluvě.

V případě potřeby se lze domluvit, že Vám budu příležitostně i provádět za podobně malý peníz i správu a aktualizaci Vaší prezentace. Číslo účtu sdělím na vyžádání, pošlu ho jako sms-zprávu.

Vaše webová adresa by potom mohla vypadat zhruba následovně:

  • klempirstvinovak.domena.xy
  • vyrobna-lahudek.domena.xy
  • instalater.domena.xy (apod.)

Místo domena.xy lze využít následující domény: RegistrZivnosti.cz CzechFirms.eu, CzechiaFirms.eu a TopFirms.eu.

Podobné stránky mohu vytvořit pro různé kluby, spolky, organizace, společnosti, sdružení, neziskové organizace, sběratele, prodejce kde čeho apod., které se potřebují zviditelnit na internetu, ale mají malý, nebo žádný, rozpočet.

V případě zájmu Vám mohu zařídit i vytvoření e-mailového kontaktu, např. na serveru Seznam.cz (např. s koncovkou email.cz), pokud Vámi požadovaná elektronická adresa ovšem bude ještě volná, nikým neregistrovaná).

Případně Vás mohu naučit tu Vaši stránku editovat a měnit přesně podle Vašich představ. Cena dohodou (do 1000 Kč). Tohle ovšem nabízím jen příležitostně a jen zájemcům z MB a okolí.

Poděkování

Duchovním otcem těchto webových stránek jsou majitelé firmy PP Computers v Mladé Boleslavi, kteří mi umožnili chodit mnoho měsíců po večerech do jejich internetové kavárny a tam jsem se vše postupně učil...


Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.